Referencie

"Správu sociálnej siete LinkedIn a aktívny networking na tejto platforme nám dlhodobo a efektívne zabezpečuje firma PERIL s. r. o."

Jana Pifflová Španková

Prezidentka, o. z. NIE RAKOVINE

www.nierakovine.sk

"So spoločnosťou PERIL riešime oblasť financií a účtovníctva aj v nadväznosti na ľudské zdroje. Konzultujeme aj možnosti alternatívneho investovania."

Jan Mužák

CEO, VH Cosmetics, s. r. o.

www.vhcosmetics.sk

"Pre účely precíznejšieho manažmentu a zvýšenia efektivity sme si nechali zostaviť komplexnú finančnú analýzu firmy. Spolupracovať chceme ďalej aj v oblasti finančného plánovania a cenotvorby."

Viktor Mužila

Managing Director, PARTICLE s. r. o.

https://www.particlepeptides.com/

"Firma Peril pre nás dlhodobo pripravuje pravidelný finančný reporting a podieľa sa na externom controllingu. Okrem toho sme začali aktívne spolupracovať aj na procese budgetingu a forecastingu."

Ing. Daniel Kúth

MEDIDERMA spol. s r. o.

https://www.mediderma.sk/

So spoločnosťou Accai sme spolupracovali na vývoji moderného fakturačného a účtovného nástroja s prvkami umelej inteligencie.

https://www.accai.sk/

Pre spoločnosť TaxWise sme pripravovali rôzne druhy finančných analýz na základe požiadaviek klienta.

https://taxwise.sk/

"So spoločnosťou PERIL s. r. o. príležitostne konzultujeme spôsoby financovania a tiež možnosti investovania. Máme za sebou aj úspešnú spoluprácu na parciálnych finančných analýzach."

Ing. Roland Kučera

CEO, IE REAL ESTATE s. r. o.

https://investestate.sk/

"Firma PERIL pre nás spracovala ohodnotenie a finančnú analýzu nášho podniku. Zároveň pre nás pripravila analýzu trhu k možnostiam budúcej spolupráce a rozvoja."

Peter Sarvaš

konateľ a spoločník, BrushBlock s. r. o.

https://www.brushblock.eu/